NOVINKY

arr3Vítame Vás na nových stránkach prirodauzdravuje.skDúfame, že sa Vám bude pohodlnejšie nakupovať. Sledujte novinky v našom e-shope a využívajte výhodné...

KONTAKTY

Ing. Jiří Bartoš
Teplická 284/12
190 00 Praha 9 - Střížkov
tel: +420 608 784 951
napíšte nám
IČO: 46199870

ANKETA

Jak se vám tyto stránky líbí?

Velice moc 38% Strašně moc 33% Nemnoho 14% Vůbec 14%

O NÁS
Internetový obchod PrirodaUzdravuje.sk

"Lekár lieči - príroda uzdravuje" - staré známe pravidlo, nad ktorým sa poriadne zamyslíme, až keď sa nás týka. Rovnakú motiváciu sme mali aj my, keď sme v roku 2007 vytvorili e-shop www.prirodauzdravuje.cz. Skúsenosť so štátnym zdravotníctvom nás primäla k hľadaniu "alternatív". Prírodná, čínska, ayurvédská medicína sa nám javila ako tá správna alternatíva a svoje skúsenosti sme vložili do vzniknutého obchodu. Ponúkame v ňom širokú škálu produktov od renomovaných firiem. Našou prvoradou snahou je však ponúkať produkty overené, s unikátnym účinkom a za dostupnú cenu.

Ako prvý sme zaviedli službu zákazníkom "Doprava zdarma - platba vopred" pre objednávky nad 13 euro. Táto služba umožňuje zákazníkom platiť len za cenu tovaru.

Za dobu fungovania e-shopu u nás nakúpilo už niekoľko tisíc zákazníkov a svoju spokojnosť vyjadrili aj v recenziách portálu Heureka.cz. Tým nám bol pridelený ceritfikát "Overené zákazníkmi Heureka.cz", čoho si veľmi vážime. Zároveň sa usilujeme o rovnaké ocenenie aj na Slovensku.

Stále pracujeme na vylepšovaní e-shopu a to ako po stránke sortimentu a dostupnosti tovaru, tak aj na komforte a prehľadnosti pri nakupovaní. Pripomienky zákazníkov sa snažíme riešiť k ich spokojnosti a nedostatky bezodkladne odstraňujeme.

Ďakujeme všetkým zákazníkom za dôveru a veríme, že naše služby budú všetkým na prospech.

Vytvorené systémom www.webareal.sk

ZTE1YW