AKO NAKUPOVAŤ » Spôsoby dopravy a platby
Způsoby dopravy a platby

Spôsob dopravy:

 1. Doprava zadarmo - pri objednávke nad 13 euro a platbe vopred
  Ponuka platí pre objednávky vytvorené cez e-shop s cenou vyššou ako 13 euro a zaplatené vopred prevodom na účet. Zásielka je odoslaná Slovenskou poštou až po pripísaní čiastky na náš účet. Obvyklá doba dodania je 2-5 pracovných dní (dopravcu negarantuje dobu doručenia). Ak chcete zásielku obdržať v určitom termíne, využite iný spôsoby prepravy. Platí iba pre zásielky na Slovensko!

 2. Slovenská pošta - doručenie na uvedenú adresu
  Zásielka je odoslaná cez Slovenskú poštu. Doba doručenia je spravidla 2-5 pracovných dní (doba doručenia nie je garantovaná). Cena dopravy je 3,08 euro.

 3. Zasilkovna.cz - vyzdvihnutie na odberovom mieste
  Zásielka je doručená nasledujúci pracovný deň na odberové miesto. Zoznam odberných miest sa zobrazí pri dokončovaní objednávky a je stále rozširovaný. Cena dopravy je 2,80 euro.

 4. PPL - Normálne balík
  Balík je doručený na uvedenú adresu s osobným prevzatím. Doba doručenia je garantovaná dva pracovné dni. Cena za dopravu je 10, - euro.

Spôsob platby:

 1. Prevod na účet
  Prevod na náš účet u mBank.sk, č.ú. 520700-4204637685/8360. Ako var. symb. uvádzajte číslo objednávky. bez poplatkov!

 2. Dobierka
  Platba pri prevzatí tovaru, poplatok 0,88 euro. Dobierka pre Zásielkovňa.sk 0,4 euro. Dobierka pre službu PPL 2.20 euro.

 3. Platba cez PayPal
  Platba prevodom z PayPal účtu na náš PayPal účet. Možnosť platiť aj platobnou kartou (iba karty: MasterCard, VISA, American Expres, ...). bez poplatkov.
MTA4OWYyO